Aktiviteler - NATURAL PARADİSE & SAKLIKENT RESTAURANT BAR

İçeriğe git

Ana Menü

Aktiviteler

Rafting
   Saklıkent´e gelen turistlere önce uygulamalı olarak rafting hakkında bilgi veriliyor. Daha sonra rehberler tarafından suya bırakılan şişme botlara binilerek dalgalarla mücadele başlıyor. Su hızlı aktığı için, gruplar birbirinden kopuyor. Bazı raftingciler de çocuklarıyla bu heyecanı yaşıyor. Turun bitişinde ise su eğlenceleri yapılıyor. Yol boyunca 5 kilometre, 10 kilometre ve 15 kilometre uzunluğundaki mesafeler kat ediliyor. En kısa mesafe olan 45 dakika, orta mesafe 1.5 saat, 15 kilometrelik en uzun mesafe ise 3 saat sürmektedir.Sizde rafting heyecanı ve eğlencesi için işletmemizden bilgi ve yardım alabilirsiniz...

Babadağ Paraşüt Keyfi

Ölüdeniz, Türkiye'de ve Dünya'da ender bulunacak güzellikteki yamaç paraşütü cennetlerinden birisidir.
Konaklama alanları,eşsiz doğası, güneşi ve denizi her sene yerli ve yabancı turistlere hizmet vermektedir.
Amatör pilot eğitimlerini tamamlamış pilot adaylarına yönelik ileri uçuş teknikleri eğitimi ve profesyonel pilotlar için harika bir uçuş alanıdır. Babadağ'dan yapılan düz bir uçuş yaklaşık 30 dakika sürmektedir.
Tecrübeli pilotlar, yükselen hava akımlarını değerlendirerek saatler süren uçuşlar yapmak mümkündür.

Koylarımız ve Deniz Keyfi


Bir doğal Cennet olarak da adlandırılan Ölüdeniz, yaklaşık 3 km.lik bir kumsala sahip. Ölüdenizde açık mavinin ve koyu mavinin iç içe geçtiği bir renk armonisi hakim. Doğal bir lagün görünümündeki Ölüdeniz, yerli ve yabancı turistler tarafından akın akın ziyaret edilmektedir. Ölüdeniz bir plajdan beklenen tüm gereksinimlere cevap verebilmekte. Kano ile gezinti, kafeteryalar, plaj voleybolu, sürat tekneleri gibi aklınıza gelebilecek her şey burada var. Ayrıca bir çok yerde bulunan acentelerle anlaşarak babadağından paraşütle atlayarak, ölüdenizin eşsiz güzelliğini fotoğraflayabilirsiniz.

İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön